OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 775 326 492 | prodej@pivonaklic.cz
0 Kč

PRO VAŠE DOMÁCÍ POCTIVÉ PIVO

Dodáme Vám vše potřebné, pro uvaření vaší první várky piva!

Něco o nás


Uvařit si vlastní pivo, je prostě motivace. Dopracovat se až k úspěšnému výsledku, je ale cesta na dlouhou trať.


Samozřejmě, internet je plný všech možných návodů - od jednoduše popsaných (na ty pozor), až po velmi složitě technologicky popsaná řešení. Důležité je ale vydržet a hledat a hledat a zkoušet. Tedy hodiny a desítky hodin času. To celé jsme absolvovali za vás. Hledali jsme, zkoušeli jsme, až jsme se dopátrali řešení, která odpovídala vynaloženému úsilí. A nyní tento výsledek nabízíme vám.

Nabízíme vám kompletní řešení. Kompletní dodávku všeho, co budete potřebovat již při vašem prvním vaření. Ušetříte si tak zklamání, kdy například v okamžiku, kdy máte uvařeno 20litrů mladiny zjistíte, že vám chybí něco důležitého pro další postup a vše se nečekaně zkomplikuje. Celá várka je pak najednou ohrožena. Prostě se v tom jednoduchém návodu berou věci někdy jako samozřejmost. A vám samozřejmě hned nedojde, že něco chybí a že to není nikde nijak popsáno.

U nás si můžete zvolit jaký druh piva si chcete uvařit úplně poprvé. Vyberete si podle toho Kompletní sadu i s daným návodem. Součástí zásilky tak budou nejen všekeré potřebné věci na vaření, ale i dané suroviny (slad, vybrané chmely, kvasnice či dezinfekce) a zejména pak nabídneme v ceně zaškolení na uvaření daného druhu piva a to krok za krokem.

Prostě vůbec nic nebude chybět!

Jediné co nenabízíme jako součást dodávky jsou věcí, které již pravděpodobně máte doma. A to smaltovaný či nerezový hrnec na 30litrů a nějakou varnou plotnu, popřípadě varný hrnec na 30litrů (s vypouštěcím ventilem). Další info pak najdete v sekci Častých dotazů (FAQ).Šoťasovo pivo

VŠE JSME UVAŘILI A VYZKOUŠELI PRO VÁS. 
DODÁME VÁM VŠE POTŘEBNÉ, PRO UVAŘENÍ VAŠÍ PRVNÍ VÁRKY PIVA!