Kontaktujte nás: 775 326 492 | prodej@pivonaklic.cz
0 Kč

PRO VAŠE DOMÁCÍ POCTIVÉ PIVO

Dodáme Vám vše potřebné, pro uvaření vaší první várky piva!

Něco o nás


Uvařit si vlastní pivo je prostě motivace. Dopracovat se až k úspěšnému výsledku, je ale cesta na dlouhou trať.


Nabízíme vám kompletní řešení. Kompletní dodávku všeho,co budete potřebovat, již při vašem prvním vaření. Ušetříte si tak zklamání, kdy například v okamžiku kdy máte uvařeno 20litrů mladiny zjistíte, že vám chybí něco důležitého pro další postup a vše se nečekaně zkomplikuje. Celá várka je pak najednou ohrožena. Prostě se v tom jednoduchém návodu berou věci někdy jako samozřejmost. A vám samozřejmě hned nedojde, že něco chybí a že to není nikde nijak popsáno.

U nás si můžete zvolit, jak vybavenou sadu pro vaření přesně potřebujete. Součástí zásilky tak budou všekeré potřebné věci na vaření, kromě surovin. Prostě vůbec nic nebude chybět! Nicméně v případě požadavku, jsme schopni poskytnout recept na dva základní druhy piva. Na klasický český ležák a schvrchně kvašené pivo typu ALE. Návody jsou sepsány krok za krokem, včetně seznamu potřebných surovin.

Jediné co nenabízíme jako součást dodávky jsou věcí, které již pravděpodobně máte doma. A to smaltovaný či nerezový hrnec na 30litrů a nějakou varnou plotnu, popřípadě varný hrnec na 30litrů (s vypouštěcím ventilem). Další info pak najdete v sekci Častých dotazů (FAQ).


DODÁME VÁM VŠE POTŘEBNÉ PRO UVAŘENÍ VAŠÍ PRVNÍ VÁRKY PIVA!